Felhívás gyűjtésre 2021.

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!                                                     Plakát

A Takarítási világnap alkalmából hulladékgyűjtési akciót szervezünk.

2021. szeptember 15-től (SZERDA) 17-ig (PÉNTEK) aludobozokat, MOBILTELEFONOKAT, ELEMEKET gyűjtünk. Kérjük a Tisztelt Szülőket és gyerekeket, hogy az aludobozokat zsákban lapítva hozzák be! A telefonokat és az elemeket dobozban vagy zacskóban hozzák be az osztály feltüntetésével!

Időpont: reggel: 7,15 – 8,00-ig

Helye: Öko udvar

2021. szeptember 13-án (HÉTFŐ), 14-én (KEDD) papírgyűjtési akciót bonyolítunk.

A papírokat ömlesztve dobozban vagy zsákban kérnénk behozni!

Időpont: reggel: 7,15 – 8,00-ig

Helye: Öko udvar

2021. szeptember 15-től (SZERDA), 17-ig (PÉNTEK) elektronikai hulladékgyűjtés lesz!

Időpont: reggel: 7,15 – 8,00

Helye: Öko udvar

Kérjük, hogy a zökkenőmentes átvétel miatt, legyenek szívesek egy papírra leírni, hogy milyen elektronikai hulladékot hoznak, azok számát, illetve a tanuló nevét és az osztályát.

„Tegyünk együtt egy tisztább, élhetőbb környezetért!”

A következő elektronikai hulladékokat lehet hozni:

• Kis- és nagyméretű háztartás eszközök: hűtő, mikrohullámú sütő, mosó- mosogatógépek, légkondicionáló berendezések, porszívó, kenyérpirító stb.
  • Informatikai és távközlési berendezések: számítógépek, nyomtatók, vezetékes- és mobiltelefonok stb.
  • Szórakoztató elektronikai eszközök : TV, hi-fi, viderekorder, hordozható lejátszók stb.
  • Világítástechnika Elektromos és elektronikus szerszámok (kivéve az ipari berendezéseket): fúrógép, fűrészgép, szivattyú, szögbelövő stb.
  • Játékok, szabadidős és sporteszközök: kézi- vagy telepített játékgépek, kerékpáros számítógépek, elektromos játékvasutak, -autók stb.
  • Orvosi berendezések (kivéve a beültetett és fertőzött változatokat) Megfigyelő és irányító műszerek : füstérzékelők, termosztátok, stb.

A hulladékgyűjtésből befolyt összeget az iskola környezetvédelmi programjaira és az iskolánk fejlesztésére fordítjuk!

Sulizsák ruhagyűjtés 2021. szeptember 16.

Sulizsk 2021 Ruhagyjts