Együtt Gyermekeinkért Zalában Közhasznú Alapítvány

8900 Zalaegerszeg, Iskola utca 1.

Adószám: 18753875-1-20

Számlaszám: 18203112-06031739-40010026

Az alapítvány céljai:

1. Az oktatás anyagi, technikai feltételeinek a javítása, az oktatást elősegítő műszaki, technikai berendezések és eszközök beszerzése.

2. A tanulók idegen nyelvtudásának javítása, nyelvtanulásuk elősegítése, külföldi cserekapcsolatok kiépítésének segítése.

3. Tanulmányi és egyéb versenyek, vetélkedők szervezésének támogatása, a nyertes tanulók díjazása.

4. Iskolai és egyéb kulturális, szabadidős programok támogatása. (osztálykirándulás, tanulmányi kirándulás, sportverseny)

5. Diáksport szervezése támogatása.

Az alapítvány céljára rendelt vagyon felhasználásának módja:

- ösztöndíjak alapítása, juttatása

- versenydíjak alapítása, juttatása

- a rossz szociális körülmények között élő, tehetséges szorgalmas tanulók segélyezése

- az oktatást segítő technikai, s egyéb eszközök beszerzése, megvásárlása

- anyagi hozzájárulás az alapítvány céljának megvalósulását segítő rendezvények megszervezéséhez, megrendeléséhez

Az Alapítvány egyik legjelentősebb bevételi forrása a minden év február elején megrendezett alapítványi bál.

A másik az adó 1%-ból szülők, támogatók által felajánlott összegek.

Köszönjük, hogy adója 1%-át felajánlotta alapítványunk számára!