Öveges-emlékérem

A 2007/2008-as tanévtől ismerjük el a legkiválóbb 8. osztályos tanulóink teljesítményét az ÁMK névadójáról elnevezett emlékplakettel.

Az emlékérmet a tantestület ítéli oda azoknak a tanulóinknak, akik nyolc éven át kitűnő tanulmányi teljesítményt nyújtottak, példamutató közösségi munkát végeztek, vagy kimagasló eredményeket értek el sport-és tanulmányi versenyeken.

Öveges emlékérmet kapott:
- Első alkalommal a 2008-as tanév végén Gazsi Zsófia (8.a) és Péteri Bence (8.a) kapott emlékérmet.
- Karát Eszter (8.a) Díszoklevelet vett át.

- 2009-es tanév végén Szekér Dalma Roberta (8.b) vehette át az Öveges - emlékplakettet.

- 2010-es tanév végén Lapat Luca (8.a) és Bujtor Alex (8.b) vehettek át emlékérmet.

- 2011-es tanév végén Véber Nóra (8.b) vette át az Öveges - emlékérmet.
- Horváth Gergő (8.a) és Farkas Zsombor (8.b) pedig Díszoklevelet vehettek át.

A 2012-es évben elkészült az "Akikre büszkék vagyunk" tabló, amelyre az Öveges - emlékérmet és Díszoklevelet kapott tanulóink képei kerülnek fel. A tabló a 2012-2013 - as tanév kezdetétől megtekinthető az intézmény aulájában.

- 2012-es tanév végén Horváth Boglárka (8.a) vehette át az Öveges - emlékérmet.
- Vaspöri Noémi (8.a) és Vizdák Dorka (8.b) pedig Díszoklevelet vehettek át.

- 2013-as tanév végén Farkas Vivien (8.a), Hegyi Csongor (8.a), Németh Ádám (8.a), Stomfai Anna Boglárka (8.a) és Sümegi Zoé Anita (8.a) vehették át az Öveges - emlékérmet.
- Hollós Boglárka (8.a) és Vaspöri Dóra (8.a) pedig Díszoklevelet vehettek át.

2013 a tablo

- 2014-es tanév végén Kovács Adél (8.a) és Bali Ádám (8.b) vehették át az Öveges - emlékérmet.
- Takács Evelin (8.a) pedig Díszoklevelet vehetett át.
- Kocsmár Kevin (8.a) pedig Jó sportoló díjat kapott.

- 2015-ös tanév végén Farkas Dorottya (8.a), Kalmár Péter (8.a) és Hegyi Franciska Irén (8.b) vehették át az Öveges - emlékérmet.

- Betlehem Dorka (8.a) és Hegedüs Olivér Márk (8.a) pedig Díszoklevelet vehettek át.

2015 a tablo

- 2016-os tanév végén Belső Mátyás (8.a), Kocsis Karolina (8.a), Kovács Bálint (8.a) és Nagy Dorina (8.a) vehettek át Öveges-emlékérmet

- Molnár András (8.b) és Szita Dorina (8.b) tanulók Díszoklevelet vehettek át.

- Hantó Melania (8.a), Tuboly Andrea (8.b), Vonyó Bence (8.a), Vörös Vivien (8.a) és Zsigray Luca (8.a) Kulturális díjat kaptak

- Temlén Máté (8.a) és Tóth László (8.a) pedig Jó Sortoló díjat vehetett át

2016 tabl 1

2016 tabl 2

2017-es tanév végén Öveges-emlékérmet vehetett át:

Remi Jázmin Boglárka 8.a

Czotter Benedek 8.b osztályos tanulók.

Díszoklevelet vehetett át:

Szak Dorina 8.b

Kulturális díjat kaptak:

Kálmán Viktória 8.a

Hegedüs Viktor Marcell 8.a

Sárközi Máté 8.b

Jó Sportoló Díjat kaptak:

Kovács Csenge 8.b

Tóth Patrícia 8.b