December  hónap étlapja ALSÓ és FELSŐ tagozatosoknak.

Az iskolából hiányzó (betegség vagy egyéb okok miatt távol levő) gyermekek ebédjét minden nap 13 óra 45 perctől lehet elkérni az iskola konyhájáról. Az étel elviteléhez szükség van a gyermek étkezési kártyájára is! Megértésüket köszönjük!

2017. január havi menza fizetési nap

Zalaegerszegi Öveges József Általános Iskola

2017. december 19-én, 7.30-17.00 óráig

Pótbefizetés

Zalaegerszeg, Kis u. 8.

2017.  december 20.  09,00 -17,00 óra

UTALÁSKOR MINDIG A PÉNZÜGYI EGYENLEGET KELL ELUTALNI!

Az utalás történjen meg  december 27  -ig!

Nyitott kapuk a menzán szeptembertől

A Hungast az intézményben tanuló gyermekek szüleinek lehetőséget biztosít, hogy megkóstolhassák a gyermekük részére felszolgált ételeket. A kóstoláshoz előzetes regisztráció nem szükséges, ugyanakkor naponta legfeljebb 10 szülő számára tudják biztosítani a kóstolás lehetőségét. A kóstolási mennyiség a gyermekek számára felszolgált ételek mennyiségének 30%-a. A tálalókonyhákon elhelyezésre kerülnek Kóstolási kérdőívek, melyek kitöltése opcionális, de munkatársaink fel fogják kérni a szülőket véleményük írásban történő megadására.

További információ: