Diákjaink

 

1.a

1a 2020 2021

Osztályfőnök: Molnár Andrásné

Osztálytanító: Salamon Edit és Molnár Adél

Pedagógiai asszisztens: Farkas Gabriella

Tanulók:

Bicsák Mira, Bokányi Noel, Borosán Luca, Büki Balázs, Hajdu Csenge, Harmadás Lotti, Harmath Hunor László, Horváth Ádám, Horváth Amina, Kálmán Benett Péter, Kovács Bence Dominik, Málik Regina, Molnár Marcell, Nádasi Luca Sára, Németh Anna, Németh Bence, Németh Eszter Viktória, Novák Norton, Oláh Panna, Patty Dávid, Péthy Léna, Szabó Veronika, Tornyos Barnabás, Vaspöri Flóra, Vukán Kristóf

______________________________________________________________

1.b

1b 2020 2021 

Osztályfőnök: Simonné Gaál Eszter

Osztálytanító: Makovecz Tamásné és Gerencsér Mária

Tanulók:

Benkő Panna, Bubics Flóra Lia, Czett Alexa, Farkas Benedek Marcell, Fehér Dávid, Földesi Gréta Olívia, Földesi Rajmund Henrik, Gruber Panni, Herczeg Dominik, József Ádám, Kaczor Emma, Kocsis Míra, Komáromy András, Kovács Hanna, Nagy Kíra, Nagy Melitta, Nagy Lujza Rózsa, Németh Bori, Perom Bíborka, Schlitt Lili Zsuzsanna, Takács Bálint, Tóth Kincső, Veigli Mia, Vörös Levente Balázs, Zuggó Laura Dorka, Zsédely Magor Koppány

______________________________________________________________

2.a

2a 2020 2021

Osztályfőnök: Véberné Egyed Marianna

Osztálytanító: Györéné Igazi Melinda

Pedagógiai asszisztens: Novák Zsuzsanna

Tanulók:

Antos Dorottya, Atkári Máté, Balogh Mia, Böjte Julianna, Czigola Enikő, Farkas Fernandó, Gerencsér Ambrus, Gerócs Emese, Harmath Borka, Herczeg Zsófia, Kirchner Dávid, Kocsis Boglárka, Kővári Alex Bálint, Madarász Izabella, Molnár Zalán, Pál    Dorina Katalin, Pers Barnabás, Takács Anna, Tamás Bori, Tamás Lili, Tóth Zalán

______________________________________________________________

2.b

2b 2020 2021

Osztályfőnök: Kovács Marianna

Osztálytanító: Séferné Tüske Adél

Tanulók:

Agg Ádám, Bangó Barnabás, Bársony Petra, Belléncs Boglárka, Bogdán Kiara Amanda, Borsos Viola, Bubics Fébé, Büki Lelle Ilona, Horváth Benett Dárius, Horváth István Kornél, József Milla, Kovács Jázmin, Mühl Bálint Mátyás, Nagy Mihály Domonkos, Pető Levente, Szép Belián, Taba Aliz, Takács Laura, Temesváry Dávid, Vidák Abigél, Vincze Hanna

______________________________________________________________

3.a

3a 2020 2021

Osztályfőnök: Szekeresné Simon Mária

Osztálytanító: Tubolyné Hartmann Éva

Tanulók:

Agg Barnabás, Bejczi Gréti Zselyke, Boncz Boglárka, Fitos Bendegúz, Hajós Áron János, Horváth Janka, Imre Benedek, József Milán, Lukács Zsombor Soma, Molnár Dávid Zsolt, Móricz Vince, Nagy Mihály Domonkos, Németh Bíborka, Németh Dominik, Parrag Leila Dzsamella, Pártos Luca Virág, Szücs Martin, Varga Borka, Zsédely Hunor Attila

______________________________________________________________

3.b

3b 2020 2021

Osztályfőnök: Horváth Katalin

Osztálytanító: Kovács Bettina

Tanulók:

Baksa Petra, Baumgartner József Máté, Benkő Péter, Bogdán Flórián Bátor, Dancs Hanna, Győrfi Mór Levente, Harmath Mira Liliána, Horváth Örs, Iván Csenge, Kalamár Hanna, Kardos Ádám, Kiss Jázmin Lili, Lahocsinszky Zselyke, Málik Levente, Márovics Zalán, Molnár Hajnalka, Németh Mátyás, Orsos Livija, Szörényi Sára, Tőke Barnabás Krisztián, Vaspöri Boglárka, Zsuppán Krisztián

______________________________________________________________

4.a

 

Osztályfőnök: Császár Erika

Osztálytanító: 

Tanulók:

Antal Kornél, Czigola Emese, Gerócs Máté, Györe Ábel, Háry Ádám, Háry Mátyás, Kaczor Sára, Komáromy Dóra, Kovács Levente Áron, Lugosi Rikárdó, Májer Dávid, Molnár Adél, Móricz Hanna, Szabó István Gergő, Török Dorka, Volner Panna, Zábrádi Bence, Zsuppán Annamária

______________________________________________________________

4.b

4b 2020 2021

Osztályfőnök: Mánfai Erzsébet

Osztálytanító: Henczi Csilla Ildikó

Pedagógiai asszisztens: Lapat-Szabó Rita

Tanulók:

Agg Ákos, Bogdán Aurél Roland, Csalló Dominik Csanád, Hegyesi Dominik Sándor, Hermán Dominik, Horváth Szabina Hanna, Iván Patrik, Kovács Mira, Laska Lilla, Richter Benjamin, Senkó Dorina, Smodics Bianka Dorina, Szakács Adrienn, Tánczos Viktória, Vidák Máté

______________________________________________________________

5.a

5a 2020 2021

 

Osztályfőnök: Domján Anita

Pótosztályfőnök: Rozgonyi-Becze Petra

Tanulók:

Balázs Annamária, Bodnár Jázmin, Böjte Katalin, Domján Olivér, Farkas Boglárka, Gagia Petra, Guszler Gábor, Harmath Flóra, Horváth Botond Gergő, Horváth Dorottya, Iván Jácint, Kocsis Jázmin, Kovács Boldizsár, Lengyel Luca Panna, Málik Milán, Molnár Laura, Pálfi Gréta Zoé, Takács Nóra, Tihor Nimród, Tóth Péter, Tófei-Kiss Botond, Török Miron, Tuboly Zsombor, Tulkán Eszter, Wappel Sára, Wettstein Miklós Ernő, Zelkó Benedek

______________________________________________________________

5.b

5b 2020 2021

Osztályfőnök: Simon József Attila

Pótosztályfőnök: Makovecz Tamásné

Tanulók:

Atkári Hanna, Bális Kiara, Bednárik Bejke Bíborka, Borda Panna Lola, Borsos Veronika, Czett Alexander, Farkas Milán, Fecske Krisztina, Fecske Vikrória, Fehér Gréta, Furák Adrienn, Gerencsér Soma, Gulyás Emese Anna, Kámán Hunor, Lakos Hanna Dorina, Márovics Zétény Attila, Máté Levente, Molnár Flóra, Németh Abigél Nóra, Orsos Josip, Tollár Zsombor, Varga Nimród, Vincze Nóra Kata, Virág Maximilián Viktor, Zábrádi Gergő

______________________________________________________________

6.a

6a 2020 2021

Osztályfőnök: Stomfainé Gergye Ágnes

Pótosztályfőnök: Domján István

Tanulók:

Bolla Hanna Janka, Borda Lili Zsuzsanna, Both Réka Katalin, Dervalics Ádám, Devecser Brendon, Fábián Benedek, Farkas Bálint, Hári Hanna, Kovács Boldizsár Miklós, Lahocsinszky Réka, Májer Barnabás, Németh Gréta, Németh Laura, Péter Kitti, Ruszin Gergely, Szücs Dávid, Vincze Bálint Ádám

______________________________________________________________

6.b

6b 2020 2021

Osztályfőnök: Varró Dezső

Pótosztályfőnök: Kocsis Csaba Zoltán

Tanulók:

Farkas Réka, G.Tóth Zea, G.Tóth Zóra, Gódor Adrián Tamás, Hergovics Hanna, Horváth Nóra, Horváth Sebestyén, Kelemen Bálint, Kővári Áron Dániel, Lánczos Bálint, Mátéffy János Nándor, Mezei Mór, Nadrai Balázs Boldizsár, Nyitrai Salamon Csanád, Pongrácz Zoé, Szörényi Lilla, Takács Tibor, Tóth Balázs, Tráj Bence, Varga Amina, Végh Gergő, Vörös Kinga

______________________________________________________________

7.a

 

Osztályfőnök: Gellén Ágnes

Pótosztályfőnök: Katona Mária Valéria

Tanulók:

Bános Kristóf, Bödör Bálint Bátor, Büki Regina Viktória, Dukai Enikő, Farkas Klarissza Natali, Gagia Márk, Hadnagy Lolita Kármen,  Horváth Botond, Horváth Gergő Bálint, Horváth Hunor, Horváth Jázmin, Horváth Levente, Horváth Luca Zoé, Kámán Botond, Kovács Gergő, Mezei Kitti, Németh Boglárka, Nyári Ádám, Szűcs Imre Márk, Tóth Laura, Varga Diána, Varga Zalán, Vaski Réka Anna

______________________________________________________________

7.b

7b 2020 2021

Osztályfőnök: Bodnárné Németh Katalin

Pótosztályfőnök: Jakabné Kiss Emese

Tanulók:

Antal Marcell, Bekk Ádám, Belső Botond, Bokányi Dávid, Borsos Borbála, Bödör Bence, Karát Eliza, Kovács Máté, Mezőfi Márk, Molnár Hanna, Nagy Éva Tímea, Németh Szonja, Scheffer Eszter Mercédesz, Simon Zsófia, Szekér Levente, Senkó Barnabás, Szopka Zsombor, Tóth Levente, Török Botond, Tulkán Máté, Varga Dóra

______________________________________________________________

8.a

8a 2020 2021

Osztályfőnök: Horváth Zsoltné

Osztálytanító: Balogh-Gángó Ildikó

Tanulók:

Banitz Bence, Barabás Gergő, Both Kristóf Péter, Buzogány Mátyás, Csécs Boglárka, Domján István, G. Tóth Zoé, Guszler Alexandra Erika, Hári Márton Lajos, Kulcsár Csenge Lili, Németh - Zarka Péter, Péntek Bendegúz, Péter Kinga, Preisz Katalin, Simon Tamás, Szalóky Ádám, Szalóky Áron, Szalóky Léna, Takács Blanka, Tihor Elinor, Tóth Martin, Tuboly Ádám, Wappel Zalán

______________________________________________________________

8.b

8b 2020 2021

Osztályfőnök: Soósné Keszte Andrea

Pótosztályfőnök: Ragán Tünde

Tanulók:

Benke Boglárka, Bogdán Ramóna, Bödör Barbara, Darabos Anna Mercedesz, Dervalics Bálint, Derzsi Álmos, Fehér Viktor, Kalamár Borostyán Helga, Kocsis Bence, Lagzi Roland, Lánczos Janka, Lugosi Vanessza Amanda, Mileji Mirella, Németh Flávió Márió, Takács Iringó, Tornyos Kevin, Varga Villő

______________________________________________________________