Képtalálat a következőre: „kréta ellenőrző”
  Az e-ellenőrzőbe történő bejelentkezéshez kattintson a fenti ikonra.

A bejelentkezéshez azonosító és jelszó szükséges, melyet első alkalommal az osztályfőnökök osztanak ki.
Elfelejtett jelszó esetén új jelszót személyesen lehet igényelni a titkárságon.

A KRÉTA Ellenőrző Mobil alkalmazás

A KRÉTA Elektronikus Ellenőrző mobilalkalmazás azon intézmények Diákjainak, és a Diákok Szülőinek és Gondviselőinek nyújt hasznos segítséget, amelyek használják a KRÉTA rendszer elektronikus naplóját. Az applikáció segítségével a felhasználók megtekinthetik a diákok órarendjét és házi feladatait, osztályzatait és mulasztásait. A rendszer segítséget nyújt a diákok tanulmányi előmenetelének hatékony ellenőrzésében.

A belépéshez szükséges a felhasználónevet és jelszót minden diáknak a saját iskolájától kell igényelni. Amennyiben a bejelentkezés nem sikerül, kérjük forduljanak az iskola adminisztrátorához!

KRÉTA Ellenőrző

FIGYELEM! A KRÉTA Ellenőrző alkalmazással csak a szülők és tanulók tudnak belépni a KRÉTA szülői rendszerébe. Az alkalmazásból a tanári elektronikus naplóba vagy az adminisztrációs rendszerbe nem lehetséges a belépés!

KRÉTA Ellenőrző alkalmazás

A KRÉTA Ellenőrző mobil alkalmazás egy új natív mobil program Android és iOS platformra! Az alkalmazások segítségével a diákok és a szülők Androidos okostelefonon vagy táblagépen keresztül tekinthetik meg az elektronikus naplóban lévő adataikat.Az elektronikus ellenőrzőkönyv alkalmazás közvetlenül az iskolai elektronikus naplóból olvassa ki az adatokat, azonnal naprakész információkat jelenít meg, felhasználói beavatkozás nélkül.

A KRÉTA Ellenőrző Android mobil alkalmazás letöltéséhez kattintson ide!

A KRÉTA Ellenőrző iOS mobil alkalmazás letöltéséhez kattintson ide!